http://joomlarulit.com/

Організація продажів - основне завдання CRM системи.

Основна функція CRM-системи в компанії - це допомога в організації процесу продажів. При цьому самі процеси звичайно різняться від компанії до компанії. Якщо бути точніше, вони різні для різних типів компаній і для різних сегментів ринку.

Contentum CRM+ - це операційний CRM. Системи даного типу корисні для автоматизації типових операцій при взаємодії з потенційними клієнтами та клієнтами Вашої компанії.

Система Contentum CRM+ буде корисна при організації різних типів продажів.

 

Складні продажі в системі Contentum CRM+

Складні продажі так само називаються «довгими». Складний процес продажу передбачає тривалу роботу з клієнтами, серйозний контроль за перебігом операції і зазвичай комплексний продукт (або набір послуг). Високі витрати на складні продажі стимулюють вибудовування тривалих відносин з клієнтом і вторинні продажі. Найчастіше складні продажу є активними.

Основним інструментом при організації складних продажів є Воронка продажів.

Воронка продажів - ідеальний інструмент для побудови процесу продажів в тому випадку, якщо:

  1. Процес продажів розтягнутий у часі.
  2. Є можливість виділити етапи продажів.

У цьому випадку на кожну продаж заводиться картка цього продажу, або кажучи мовою CRM - Угода.

Угода по етапах рухається вперед і в кінцевому підсумку, або завершується позитивним результатом, чи неуспіхом.

Contentum CRM+ дозволяє швидко проаналізувати причини і зрозуміти де йдуть основні втрати. Ця інформація може бути корисна для усунення цих втрат і підвищення ефективності.

Швидкі продажі в системі Contentum CRM+

Прості продажі так само часто називаються «швидкими» або «короткими», і це є основною їх відмінністю. Швидкі продажі - це відвантаження будь-якої простої продукції або надання простих послуг. Наприклад, це відвантаження канцелярської продукції, продаж в інтернет-магазині, продаж побутових послуг. Зазвичай такі продажі так само є пасивними.

 

Для такого виду продажів ідеально використовувати механізм бізнес-процесів. Одна людина отримує інформацію про клієнта, записує необхідні дані, інша людина або група людей виконують послугу або відвантажують товар.

Використання процесів дозволить на 100% уніфікувати як процедуру прийому замовлення, так і передачу заявки у виконання. Не важко буде в подальшому і побудувати контроль якості.

Якщо виконання замовлення складається з ряду етапів або процес продажу складається більш ніж з одного кроку, то механізм бізнес-процесів дозволить дуже просто скоординувати дії виконавців.

Якщо це необхідно, то бізнес-процес продажу можна поєднати і з класичною лійкою продажів.

Вторинні продажі в системі Contentum CRM+

Особливе місце займають Вторинні продажі, коли вже відпрацьованому клієнту продається додатковий обсяг продукту, або інший продукт. Вторинними продажами можуть бути: "Тривалі контракти", "Додаткові послуги", "Супутні товари", "Розширення поставок". CRM-система може стати відмінним помічником при організації вторинних продажів.

Підхід дуже простий:

  1. Формується вибірка потенційно зацікавлених людей або компаній.
  2. По кожному контрагенту запускається бізнес-процес вторинного продажу.
  3. В рамках бізнес-процесу ставляться завдання і виконуються дії, націлені на здійснення продажу
  4. Статус процесу показує результативність.

Перевага такого підходу в тому, що легко контролювати на якій стадії знаходиться кожен з процесів і легко простежити чим закінчився кожен з процесів вторинного продажу.

Обслуговування клієнтів / Бізнес-Процеси

Contentum CRM+ корисна під час побудови процесу обслуговування клієнтів і центрів обслуговування клієнтів. Механізм бізнес-процесів в Contentum CRM+ дозволяє сформувати і швидко автоматизувати регламент з надання типових послуг.

Contentum CRM+ пропонує готові рішення старту процесів в залежності від каналу комунікації.

Якщо запити приходять через веб-сайт, то легко можна налаштувати запуск бізнес-процесу в Contentum при заповненні потрібної форми. 

В свою чергу, якщо запит надходить через факс, e-mail, паперову пошту - теж є готові і зручні механізми для запуску процесів.

У разі, якщо активно використовується голосовий канал комунікації (телефон), то інтеграція з IP-телефонією дозволяє дзвонить клієнту і запускати бізнес-процеси прямо з картки вхідного дзвінка.

Таким чином, формуються єдині підходи і процеси при обслуговуванні клієнтів, при цьому абсолютно неважливо яким із каналів комунікації надходить запит.

CRM+ та інші можливості Contentum 

Contentum CRM+ - лише один з додатків в лінійці продуктів Contentum. Всі додатки лінійки сумісні один з одним, більш того, вони вдало один одного доповнюють.

Contentum ECM дозволить організувати зберігання договорів, допоможе спростити підготовку пакетів договорів. Електронна канцелярія дозволить організувати облік і обробку офіційного листування з контрагентами (вхідні та вихідні листи).

Поєднання з Contentum Projects+ ідеально для професійних проектних компаній. Для проектних компаній після продажу все тільки починається - важливо завершити проект в рамках домовленостей. У цьому допомагає наявність функцій для професійного управління проектами.

Contentum KPI може запропонувати легку в налаштуванні систему метрик і показників, пов'язаних з ефективність співробітників.