http://joomlarulit.com/

Електронні документи

У Contentum CRM+ включені базові функції роботи з електронними документами. Їх цілком вистачить, щоб тримати on-line під рукою найпотрібніші документи.

 

Каталог електронних документів

Contentum CRM+ дозволяє зберігати електронні документи on-line

Система дає можливість створювати довільну структуру папок (як в провіднику Windows) для зберігання електронних документів.

Шаблони договорів, самі договори, КП, методички, опис вдалих Кейсів тощо - все це можна зручно структурувати.

Функції роботи з документами

У Contentum CRM+ включені базові функції роботи з електронними документами.

Коментар / Питання - для обговорення документів. Всі обговорення прив'язується до картки документа і доступні в будь-який час.

Підписка на зміни - дана функція дозволяє отримувати повідомлення кожного разу, коли хтось оновлює документ. Дуже зручно для реєстрів, які ведуться в електронному вигляді.

Версії документів - при зміні документа створюється нова версія. Таким чином можна відстежити хто і як змінював документ.

Обговорення документа - дозволяє обговорити в Стрічці обраний документ, при цьому вся історія листування буде збережена в документі.

Зв'язки між документами - дають можливість робити посилання між електронними документами. Наприклад, з договору зробити посилання на додатки.

Пошук по документам

За всіма завантаженим в систему електронними документами можливий пошук. На відміну від файлової системи шукати можна і за атрибутами документів - за автором, за датою створення, за часом зміни і автору зміни.

Пошук проводиться у суворій відповідності з правами доступу.

Управління доступом

У Contentum CRM+ реалізована дуже гнучка модель доступу до електронних документів.

За замовчуванням документ має тіж права доступу, що і тека, в якій він розташований.

Але при необхідності і при русі документа (допустимому по маршруту узгодження), він може набувати додаткові права доступу.

Або ці права можуть бути надані вручну тими, хто може змінювати їх.