http://joomlarulit.com/

Налаштування Contentum CRM+

Contentum CRM+ гнучко настроюється під структуру компанії. Налаштування структури компанії, процесу продажів, бізнес-процесів робляться «мишкою». Цього вистачає в 90% випадків. Для більш складних сценаріїв можна використовувати готові компоненти, або дописати систему на мові .NET C #.

 

Налаштування організаційної структури

Налаштування організаційної структури - перший крок при впровадженні Contentum.

Графічний дизайнер дозволяє візуально побудувати зв'язки між відділами компанії.

У разі, якщо організаційна структура занадто велика, графічний дизайнер дозволить розбити її на кілька частин.

Налаштування Воронки продажів

Воронка продажів описує яким чином повинна проходити продаж. Воронка описує типові кроки, за якими треба пройти, щоб дійти до продажу.

Contentum CRM+ дозволяє налаштовувати Воронку продажів. Більш того, в системі можна задати більше однієї воронки продажів. Це корисно для продажів різних груп товарів або послуг.

Крім послідовності кроків для воронки продажів в Contentum CRM+ можна описати і сам процес продажу, використовуючи механізм бізнес-процесів.

Налаштування бізнес-процесів

Графічний дизайнер бізнес-процесів в Contentum CRM+ дозволить описати процеси продажів. Для опису використовується міжнародний стандарт BPMN 2.0.

Детальніше про налаштування бізнес-процесів в Contentum BPM >>

Налаштування прав доступу

Налаштування прав доступу до записів CRM дуже індивідуально для кожної компанії. Деталі настройки можуть залежати від настройки процесу продажів, від структури відділу продажів і так далі.

Contentum CRM+ надає гнучкий механізм прав доступу до об'єктів CRM.

Типові рішення:

Менеджер бачить тільки свої записи, керівник бачить все записи

Всі менеджери Філії №1 бачать записи, що стосуються цієї філії, але не бачать записи інших філій, в центральному офісі є доступ до всієї інформації.

Можна надати доступ до записів клієнтів з певної галузі тільки менеджерам з галузевої групи продажів.

Можна виділити категорію VIP-клієнтів, доступ до яких надає тільки вузькій групі співробітників.

І так далі.

Система розподілу прав доступу підтримує комбінації цих і інших варіантів.

Налаштування карток об'єктів

Для об'єктів CRM можна додавати нові атрибути і за допомогою графічного дизайнера форм можна налаштовувати зовнішній вигляд карток цих об'єктів.

Для одного об'єкта можна створити кілька форм і показувати різну інформацію для людей, що володіють різними правами доступу.

Налаштування фільтрів

У Contentum CRM+ є можливість налаштувати фільтри по всіх об'єктах CRM.

Фільтрація може бути зроблена як з будь-якого набору атрибутів, так і можуть бути використані більш складні умови чи зв'язку з іншими об'єктами (для цього використовується мова для роботи з даними EQL).

В системі є загальні фільтри, доступ до яких може налаштовувати Адміністратор системи, так і персональні фільтри, які легко настроюються самими користувачами.

Налаштування порталу

Внутрішній портал дозволяє легко налаштовувати зовнішній вигляд Contentum CRM+. Основні можливості, які дає ця настройка:

Можна легко додавати нові сторінки. Наприклад, треба часто на одну сторінку зібрати якісь документи. Скажімо, договору і регламенти роботи з договорами в компанії. Це легко робиться за допомогою редактора порталу.

Можна для різних груп користувачів робити різні набори сторінок.

Кожен користувач може легко «під себе» налаштувати зовнішній вигляд сторінки. Менеджери можуть додати потрлети з часто респонденти користуються послугами інформацією.

У редактора порталу велика кількість можливостей: настройка структури меню, налаштування кнопок, додавання нових інтерфейсів і так далі.

Інтеграція з іншими системами

Інтеграція з веб-сайтом компанії, з SMS-шлюзами, з електронною поштою, з ERP-системами - всі ці можливості закладені в Contentum CRM+.

Детальніше про можливості інтеграції можна прочитати в розділі Contentum BPM

Contentum Framework (Доопрацювання системи)

При необхідності систему можна доопрацювати. Для цього є Contentum Framework.

Детальніше про Contentum Framework >>