http://joomlarulit.com/

Інтеграція Contentum CRM+ з 1С

Модуль «Інтеграція з 1С» дозволяє забезпечити інтеграцію платформи Contentum BPM з версіями системи «1С: Підприємство» 8.0, 8.1, 8.2, 8.3.

 

Можливості інтеграції з 1С

Інтеграція системи Contentum з системою «1С: Підприємство» дозволяє:

Працювати з довідниками і документами системи «1С: Підприємство».

Запускати функції системи «1С: Підприємство».

Звертатися до об'єктної моделі системи «1С: Підприємство».

Робота з довідниками «1С: Підприємство» в системі Contentum здійснюється прозоро для користувача - в веб-інтерфейсі системи вони виглядають так само, як і довідники системи Contentum.

Користувач може переглядати їх зміст, доповнювати новими записами і редагувати вже існуючі. Всі зміни після проведення таких робіт будуть відображатися в системі «1С: Підприємство».

Налаштування інтеграції з 1С

Процес налаштування інтеграції здійснюється буквально за кілька хвилин - не потрібно розробляти жодних додаткових сценаріїв і вивчати вміст файлів конфігурацій - все робиться в графічному інтерфейсі Дизайнера Contentum.

Додавання конфігурації 1С зводиться до заповнення декількох полів. Після успішного додавання конфігурації буде потрібно вказати, які дані з системи «1С: Підприємство» (довідники і документи) потрібно використовувати в системі Contentum. На цьому налаштування інтеграції систем закінчується - дані можна використовувати.

Програмний код

У разі, якщо не вистачає стандартних дій, Contentum дозволяє писати програмний код.

При написанні використовується стандартна об'єктна модель тієї конфігураци 1C, з якої виробляється інтеграція.