http://joomlarulit.com/

З такою великою кількістю різних програмних продуктів класу BPMS (система управління бізнес-процесами), доступних на сьогоднішній день, важко в повній мірі пояснити переваги конкретної системи.

Уявляти BPMS систему потрібно в якості технологічного клею. Компанії завжди будуть мати ручні процеси і різнорідні системи. Саме тут, де робота ковзає через тріщини, де втрачається час, коли про клієнтів забувають - BPMS допомагає склеїти процеси разом. Це забезпечує прозорість, усунення помилок, прискорення процесу, уникнення ручної роботи. BPMS дає компаніям те, що їм потрібно ...

Найкращий підхід полягає в оптимізації існуючих процесів з подальшим впровадженням BPMS. Вигоди можуть бути приголомшливими. Якщо зробити все правильно – це не тільки економія коштів…

Всі найкращі риси BPMS зібрані в одній платформі. І ця платформа має назву  Contentum.

 

Поряд з простим і зрозумілим інтерфейсом система має величезні функціональні можливості. Можливості, які дозволяють забезпечити якісну реалізацію найскладніших технічних потреб бізнесу.

У простому візуальному середовищі вимоги бізнесу перетворюються на бізнес-процеси. Без програмування і зайвих складнощів. Просто і ефективно!

Версія Contentum Enterprise враховує особливості ІТ-інфраструктури великих компаній і пропонує такі можливості, як сумісність з СУБД Oracle і інтеграція з шинами даних.

Contentum побудований на технологіях Microsoft. В основі Contentum знаходиться середовище для розробки додатків MS .NET і база даних MS SQL. Використання широко поширених технологій від компанії Microsoft створює великі можливості по інтеграції та розширення системи.

Можливості по взаємодії з шинами даних дозволяють зв'язати в єдиний ланцюжок інформаційні системи і людей, що беруть участь в бізнес-процесах.

Технології покрокового налагодження бізнес-процесів, інтеграція з MS Visual Studio і наявність технології компонентів BPM Apps дозволяють реалізувати складні набори процесів, що активно взаємодіють один з одним.

Завантажені рішення з Contentum Store можливо комбінувати і адаптувати під потреби компанії. Таким чином, процес впровадження системи стаэ значно швидшим і дешевшим.

Contentum Enterprise

RELIABILITY AND PRODUCTIVITY FOR EFFECTIVE BUSINESS

System Requirements

Hardware and Software Requirements

Sample banner